GSM ovládanie kúrenia – jednoduché ovládanie teploty na diaľku

GSM ovládanie kúrenia funguje jednoducho – je zima, sneží a Vy sa rozhodnete odísť do svojej chalúpky alebo bytu na horách. Než pôjdete, zapnete si mobilným telefónom kúrenie a nastavíte si diaľkovo teplotu, akú chcete.

Alebo sa jednoducho rozhodnete odletieť zahriať sa k moru. Ako to však vyriešiť s vykurovaním? Necháte kúrenie zbytočne zapnuté alebo vypnete kotol, aby byt vymrzol? S GSM ovládaním kúrenia si pohodlne z pláže, pred príletom domov, jednoduchým zaslaním SMS nastavíte teplotu na kotly podľa aktuálnych mrazov v SR. Tým nielenže zamedzíte vysokým účtom za elektrinu alebo plyn, ale tiež sa vyhnete prípadnému doprosovaniu suseda, aby Vám deň pred príchodom zapol kúrenie.

Dva jednoduché kroky na ovládanie:

Ukážka ovládania kúrenia SMS príkazmi

Ukážka ovládania kúrenia SMS príkazmi

 

Izbový termostat v bezdrôtovom prevedení

GSM ovládanie kúrenia vďaka svojej bezdrôtovej koncepcii zjednodušuje inštaláciu v objektoch a ponúka veľmi variabilné riešenie. Umožňuje inštaláciu termostatu práve tam, kde potrebujete, bez nutnosti sekania do steny a pripájanie káblov. Exeo termostat je unikátny tým, že nepotrebuje pre svoju funkciu vôbec žiadne vedenie, ani napájanie. Jeho prijímaciu jednotku so SIM kartou umiestnite priamo ku kotlu. Za zmienku stojí tiež možnosť nahradiť existujúci termostat Exeo termostatom a využiť stávajúceho vedenia.slide2_670pxIntuitívne funkcie a možnosti GSM ovládania kúrenia

  • Diaľková zmena teploty a režimu vykurovania
  • Spätné potvrdenie od prístroja o zapnutí / vypnutí kúrenia SMS
  • Možnosť kedykoľvek vyžiadať stav kúrenia a teploty v dome
  • Alarm SMS o poklese teploty v objekte – už žiadne premrznutie domu
  • Časové zóny na nastavenie teploty pre každý deň v týždni
  • Temperovanie na nastavenú teplotu
  • Informácie o výpadku prúdu v dome

Regulácia kúrenia cez Android aplikáciu

Teraz je možné ovládať kúrenie s GSM Exeo cez aplikáciu Android.

Android-STATUS

 

Zapínejte topení přes telefon!