Regulátor teploty GSM Exeo vie oveľa viac

Set GSM Exeo pre kúrenie obsahuje všetko, čo pre diaľkové ovládanie vykurovania potrebujete. Prijímač termostatu s GSM modulom, napájacím zdrojom a GSM anténou, bezdrôtový Exeo Termostat so stojanom a batériami. K tomuto setu je možné bezdrôtové pripojenie napríklad nasledujúceho príslušenstva:

moznosti-bezdratove-zasuvky5

Diaľkový monitoring teplôt

Zasielanie informácie o poklese teploty v objekte napríklad pri poruche kúrenia je štandardnou funkciou GSM Exeo. Vďaka ďalším teplomerom možno diaľkovo monitorovať teploty aj v ďalších miestnostiach, zimnej záhrade, vínnej pivnici alebo strážiť rastliny vo Vašom skleníku.

Diaľkovo ovládaná zásuvka

Regulátorom GSM Exeo môžete pomocou zásuvky na diaľkové ovládanie riadiť ďalšie spotrebiče, napríklad čerpadlo bazénu, prídavný elektrický priamotop, osvetlenie, skrátka všetko so sieťovou vidlicou 230V.

GSM Alarm

Veľmi zaujímavým doplnkom je pohybové čidlo Exeo RF PIR, vďaka ktorému získate jednoduchý, ale spoľahlivý bezdrôtový GSM alarm, pre svoj byt alebo chalupu. V prípade nevítanej návštevy GSM Exeo Vám zašle SMS a zavolá. PIR detektor disponuje automatickou kontrolou batérií (tak, ako všetko príslušenstvo Exeo), takže nemusíte mať strach, že by došlo k jej vybitiu, o slabej batérii budete informovaní SMSkou.

GSM Ovládanie v DIN prevedení

Ovládání topení na DIN lištu

Centrálnu jednotku GSM (prijímač termostatu) teraz ponúkame v prevedení DIN pre inštaláciu do rozvádzača, čo je obzvlášť výhodné pre ovládanie priamotopov.

Zapínejte topení přes telefon!